Celodenní transformační terapie                   (cca 8 hodin)

Celodenní transformační terapie (cca 8 hodin)

Individuální celodenní komplexní péče, plná intenzivních prožitků, uvolnění, uvědomění a léčivých doteků nejen těla, ale i mysli a duše. Pro ženy i muže.

Na začátku věnujeme dostatek času opravdovému dosednutí, oddechnutí, seznámení, vybudování vzájemné důvěry, dotazům a nastavením hranic – jakým směrem je v pořádku, aby se setkání a doteky odvíjely. Stanovíme témata, která Vás zajímají a ujasníme si, kam chcete dospět. Můžeme se zaměřit na vztahové problémy, emoce, aktuální nelehké životní období, přijetí sebe sama, intimitu, lásku.

Může dále následovat psychospirituální hovor o tom odkud jsme přišli, kam v tomto životě kráčíme a co od života čekáme. Jaké máme cíle, sny a touhy.

Následně zažijete nekonečný přístup ke svému vědomí díky terapii Access Bars. Bars jsou konkrétní body na hlavě, při jejichž stimulaci dochází k obnovení toku energie, která je v mozku a těle zablokovaná. Při lehkém doteku těchto bodů dochází k uvolnění hlubokých bloků, strachů, programů, přesvědčení, myšlenek, postojů nebo názorů. Ty nám již mnohdy neslouží. Aktivují se tak pozitivní změny, které chceme (např. v oblasti hojnosti, zdraví, práci, peněz, sebelásce, radosti, svobody, hubnutí aj.).

Pokračovat můžeme jemnou masáží obličeje a dekoltu a postupně se dostat k samotné tantrické masáži. Tantrická masáž zapůsobí svou hřejivou silou vědomého láskyplného dotyku a tělo a mysl se uvolní, rozplyne v přítomném okamžiku.

Na závěr nad šálkem čaje probereme a zhodnotíme celý den. Bude dostatek prostoru pro sdílení emocí, pocitů těla i duše z právě prožitého dne.