Jiskřivá párová tantrická masáž
(3 hod.)

Jiskřivá párová tantrická masáž (cca 3 hod.)

Hýčkání páru, nevšední prožitek pro oba.

Dopřejte si smyslný, nevšední prožitek s Vaší partnerkou / Vaším partnerem. Zažehnete znovu vzájemnou přitažlivost, vášeň, prohloubíte intimitu mezi vámi. Váš vztah velmi příjemně osvěžíte a doslova opět rozjiskříte. ;-)

Při úvodním povídání, se společně seznámíme a řekneme si své přání, očekávání a hranice k masáži. Při společné sprše smyjeme vaše těla od pomyslných starostí a zátěže všedních dnů. Následně prožijete oba současně nádherný rituál, při kterém sladíte svůj dech, budete se držet za ruce, dívat se do očí a jen se oddávat vzájemné blízkosti v přítmí nádherně provoněného prostoru, za zvuku těch nejlíbeznějších tónů léčivých nástrojů, jako je zvonkohra Koshi, tibetská mísa, chřestítka.

Následuje samotná masáž jednoho, druhý se může dívat nebo se případně zapojit a nechat partnerovi pocítit na svém těle čtyřruční doteky. Pak se vyměníte. Budeme používat dlouhé tahy pro probuzení a propojení těla, pevnější doteky pro uvolnění svalů, jemné doteky rukou i pomůcky jako peříčka, škrabátka, akupresurní válečky či kožešinky. V další části proběhne olejová, celotělová masáž horkým olejem. Doteky jsou jemné, spojující celé tělo. Na závěr necháme, bok po boku, právě prožitý intenzivní čas doznít. 

Vždy je prostor v klidu nechat masáž vstřebat tak, abyste z masáže odcházeli plni radosti a energie a ve vzájemném propojení. Po skončení následuje také závěrečné společné sdílení.