Energetická tantrická masáž

Energetická tantrická masáž (cca 2 hod.)

Zakuste kouzlo jemného, citlivého doteku. Vhodné pro muže i ženy. 

Zažijete maximální uvolnění. Stres a napětí se vypaří, jako pára nad hrncem, díky těm nejjemnějším masážním technikám. Povzbudí se průtok životní energie ve Vašem těle.

Tantrická masáž je celostní masáž těla, která kombinuje techniky relaxace, dechové cvičení a smyslného doteku tak, aby pomohla přijímajícímu dosáhnout hlubšího spojení se sebou samým. Může zahrnovat i masáž intimních partií, bude-li si klient/ka přát. Tato zkušenost může vést ke zlepšení sexuálního života, zvýšení sebedůvěry a sebepřijetí, snížení stresu a úzkosti, zlepšení emocionálního stavu a podpoře celkového zdraví a blaha.

Před masáží společně vše probereme. Popovídáme si o Vašich zkušenostech, očekáváních a záměru masáže. Zodpovíme si všechny vyvstalé otázky. Vždy respektuji Vaše přání a hranice.

Následuje rituál očisty od pomyslných starostí a zátěže všedních dnů. Provádí se zpravidla ve sprše a znamená symbolické odevzdání se do mých rukou. Snadněji tak spočinete s klidnou myslí a užijete si následnou péči.

Samotné masáži předchází další rituál, při kterém se vzájemně energeticky naladíme společným dechem. Mohu také použít vonné esence, vykuřovadla i zvukovou lázeň.

Následují dlouhé tahy pro probuzení a propojení těla, pevnější doteky pro uvolnění svalů, jemné doteky rukou i pomůcky jako peříčka, kožešinky atd.. V další části proběhne olejová masáž horkým olejem. Doteky jsou jemné a často spojují celé tělo.

Tantra masáž končí uklidněním, uzemněním. Vždy je prostor v klidu nechat masáž doznít tak, abyste z masáže odcházel/a pln/a radosti a energie. Po skončení následuje závěrečné společné sdílení.