Královská tantrická masáž (3 hod.)

Královská tantrická masáž (cca 3 hod.)

Maximální uvolnění a relax pro požitkáře, muže i ženy.

Muž se zbaví napětí, dostane se z hlavy do těla a užije si opravdu kvalitní odpočinek. Prožije úctu, respekt a bezpodmínečné přijetí od ženy.

Žena si dopřeje královskou péči, zamiluje se do svého těla, oslaví svou ženskost. Rozproudí svou energii do celého těla.

Tantrická masáž je celostní masáž těla, která kombinuje techniky relaxace, dechové cvičení a smyslného doteku tak, aby pomohla přijímajícímu dosáhnout hlubšího spojení se sebou samým. Může zahrnovat i masáž intimních partií, bude-li si klient/ka přát. Tato zkušenost může vést ke zlepšení sexuálního života, zvýšení sebedůvěry a sebepřijetí, snížení stresu a úzkosti, zlepšení emocionálního stavu a podpoře celkového zdraví a blaha.

Před masáží společně vše probereme u šálku čaje a drobného občerstvení. Popovídáme si o Vašich zkušenostech, očekáváních a záměru masáže. Zodpovíme si všechny vyvstalé otázky. Vždy respektuji Vaše přání a hranice.

Na začátku masáže prožijete rituál očisty od pomyslných starostí a zátěže všedních dnů. Ve sprše si užijete celotělový peeling, který Vás osvěží a symbolicky se tak odevzdáte do mých rukou. Dalším rituálem se vzájemně energeticky naladíme při společném dýchání. Mohu také použít vonné esence, vykuřovadla i zvukovou lázeň, s použitím zvonkohry Koshi, tibetské mísy či šamanského bubnu. 

V chladných dnech mohu prohřát Vaše tělo horkými ručníky, namáčenými ve vonné esenci. Vaše tělo poté jemně oživím bambusovými metlami. Následují dlouhé tahy pro probuzení a propojení těla, pevnější doteky pro uvolnění svalů, jemné doteky rukou i pomůcky jako peříčka, kožešinky. V další části proběhne olejová masáž horkým kokosovým olejem. Možné kombinovat se zmraženými kostkami oleje. Doteky jsou jemné a často spojují celé tělo.

Tantra masáž končí uklidněním, uzemněním. Vždy je prostor v klidu nechat masáž doznít tak, abyste z masáže odcházel/a pln/a radosti a energie. Po skončení následuje závěrečné společné sdílení.