O MNĚ

Jsem JANA,

vášnivá milovnice života, co miluje přírodu a člověka jako takového. Jsem laskavá, pečující, vřelá a empatická. V neposlední řadě jsem také nezlomná, přímo až nezkrotná optimistka.;-) Jsem často s hlavou v oblacích a tak trochu snílek a také ta, co se životem naučila nebrat se tak vážně. Humor, radost a smích je nezbytnou součástí a kořením mého života.:-)

Tato má vnitřní podstata a životní události mě dovedly ke zkoumání příčin chování a jednáni člověka. Zajímala jsem se o lidskou mysl, její vzorce a programy a možnosti jejich rozpuštění. Kromě intenzivní práce sama na sobě jsem absolvovala  také terapeuticko-koučinkový výcvik a další odborné kurzy, workshopy a semináře. 

Postupem času a získanou praxí jsem došla k poznání, že práce s energií a tělesnými prožitky výrazně urychlují terapii. Poznala jsem skvělou metodu Access Consciousness, která pracuje s proudící energií. Jsem praktikem metody Access Bars a Access energetický Facelift. Více o této metodě v sekci Mé služby. 

Od proudící energie už je jen krůček k tělesným prožitkům a smyslnosti těla. Tantra si mě získala především proto, že nic nerozděluje ani nesoudí. Je to duchovní a filozofická tradice, která se vyznačuje přístupem ke světu a lidskému tělu jako jednotnému celku. Je to spirituální cesta, která nás, mimo jiné, vede ke znovunalezení a projevení naší přirozenosti. Prošla jsem kurzem Tantrické masáže, pod laskavým a zkušeným vedením Honzy Janaty.  

V každém vidím vnitřní krásu a znám techniky, jak ji každému ukázat, umožnit vidět a především ji uznat. Nalezená vnitřní svoboda vede následně k vědomému, šťastnému a naplněnému životu. 

Při své práci nabízím každému něhu, laskavost a přijetí bez hodnocení a souzení. Dotýkám se nejen lidského těla, ale také emocí, mysli, ega, duše, bytí. Dotek je pro mě meditací, modlitbou a lékem. Stejně jako dech. Provázení do stavu bytí tady a teď se stalo mou vášní a hnacím motorem k uzdravení člověka, společnosti a potažmo celého světa. ;-)